Krajská agrární komora Ústeckého kraje
KRAJSKÁ AGRÁRNÍ KOMORAÚsteckého kraje

Aktuality

Chcete od nás dostávat informace?

Datum: 4. 9. 2018

Pokud jste od nás informace dostávali, ale už ne, tak je to tím, že jste asi neklikli na mail, kterým jste obnovovali souhlas se zasíláním mailů. Má to na svědomí GDPR. Zprávy můžete i tak znovu dostávat. Může je dostávat i každý další, kdo o to má zájem.

Smutná zpráva

Datum: 2. 2. 2021

S velkou lítostí zemědělské veřejnosti oznamujeme, že nás ve středu minulý týden navždy opustil kolega a kamarád pan Bohumil Kudla. Rodině upřímnou soustrast. Bohoušku, budeš nám chybět!

Školení k prodloužení osvědčení odborné způsobilosti

Datum: 16. 1. 2021

Školení k prodloužení osvědčení odborné způsobilosti
pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin (OZ-POR) I. stupně je naplánováno na čtvrtek 18. února 2021 k nám na aulu v Žatci.

Investiční záměr - skleníky Komořany

Datum: 8. 12. 2020

Společnost United Energy, a.s. je provozovatelem teplárny Komořany, která je výrobcem elektřiny a tepla pro města Most a Litvínov. Na jejích pozemcích, které dříve sloužily jako úložiště popílku, vápence a vody plánuje výstavbu skleníků, které budou využívat cenově výhodnou elektřinu a teplo z přímého napojení na teplárnu Komořany. Společnost United Energy, a.s. by ráda na projektu spolupracovala s někým dalším a nabízí několik forem spolupráce.

Databáze dostupných EZ zvířat

Datum: 20. 11. 2020

Nedávno jsme upozorňovali na vznik databáze EZ zvířat. V souvislosti s tím jste nás kontaktovali, že databázi nemůžete najít. Zde je do ní přímý odkaz.

Oznámení o spuštění databáze zvířat pro EZ

Datum: 18. 11. 2020

Vážená paní, vážený pane,
rád bych Vám touto cestou představil novou funkcionalitu Registru ekologických podnikatelů.
Jedná se o registr koncipovaný formou inzertního portálu, kde mohou podnikatelé v ekologickém zemědělství dobrovolně inzerovat svá zvířata.

Zobrazeno 1-5 ze 291

Zůstaňte s námi v kontaktu

Zůstaňte s námi v kontaktu.
Můžete se zde registrovat k odběru novinek e-mailem.

Informace e-mailem

Novinky e-mailem