Krajská agrární komora Ústeckého kraje
KRAJSKÁ AGRÁRNÍ KOMORAÚsteckého kraje

Aktuality

Doplňující školení odborné způsobilosti I. stupně

Datum: 17. 5. 2023

Dáváme na vědomí, že jsme v rámci odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin vypsali další termín na Doplňující školení odborné způsobilosti I. stupně.

Maso a svoboda.

Datum: 5. 4. 2023

 "Tento svět opustím bez lítosti, nenávidím tuto dobu a je mi z ní na zvracení " Uvedený citát jsem – a není tomu tak dávno-objevil, kde jinde než na Netu a jeho autorem je prý Alain Delon.

Prodloužení termínu příjmu dokladů prokazujících nárok na dotaci týkající se zmírnění škod způsobených přírodními pohromami v rostlinné a živočišné výrobě a potravinářství na území Jihomoravského a Ústeckého kraje v roce 2021

Datum: 27. 9. 2022

Žadatelé, kteří obdrželi zálohovou platbu v dotačním programu P.1. (škody způsobené přírodní pohromou) mohou již od 1. 10. 2021 podávat prostřednictvím Portálu farmáře doklady, které prokazují nárok na dotaci, tj. nárok na doplatek dotace nebo na částečnou či plnou vratku již vyplacené zálohy.

Deklarace chovu koní – dotační rok 2022

Datum: 27. 9. 2022

Tisková zpráva SZIF k tomuto tématu je v příloze.

foto

Konvoj zemědělské techniky vyrazil i na Chomutovsku a Mostecku, Litoměřicku a Lounsku

Datum: 15. 9. 2022

I na silnice na Mostecku, Chomutovsku, Lounsku a Litoěmřicku vyjel konvoj zemědělské techniky, abychom i my dali najevo svoje znepokojení nad vysokými environmentálními požadavky, které ovlivňují Společnou zemědělskou politiku EU i národní politiky členských států.

Zobrazeno 1-5 ze 379

RSS output

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů