Krajská agrární komora Ústeckého kraje
KRAJSKÁ AGRÁRNÍ KOMORAÚsteckého kraje

Aktuality

Prodloužení termínu příjmu dokladů prokazujících nárok na dotaci týkající se zmírnění škod způsobených přírodními pohromami v rostlinné a živočišné výrobě a potravinářství na území Jihomoravského a Ústeckého kraje v roce 2021

Datum: 27. 9. 2022

Žadatelé, kteří obdrželi zálohovou platbu v dotačním programu P.1. (škody způsobené přírodní pohromou) mohou již od 1. 10. 2021 podávat prostřednictvím Portálu farmáře doklady, které prokazují nárok na dotaci, tj. nárok na doplatek dotace nebo na částečnou či plnou vratku již vyplacené zálohy.

Deklarace chovu koní – dotační rok 2022

Datum: 27. 9. 2022

Tisková zpráva SZIF k tomuto tématu je v příloze.

foto

Konvoj zemědělské techniky vyrazil i na Chomutovsku a Mostecku, Litoměřicku a Lounsku

Datum: 15. 9. 2022

I na silnice na Mostecku, Chomutovsku, Lounsku a Litoěmřicku vyjel konvoj zemědělské techniky, abychom i my dali najevo svoje znepokojení nad vysokými environmentálními požadavky, které ovlivňují Společnou zemědělskou politiku EU i národní politiky členských států.

foto

Stovky zemědělských strojů znovu vyjely do ulic

Datum: 15. 9. 2022

Tisková zpráva 15. 9. 2022 – Konvoje zemědělské techniky vyjely v dopoledních hodinách na silnice po celém Česku. Zemědělci tím dali najevo znepokojení nad vysokými environmentálními požadavky, které ovlivňují Společnou zemědělskou politiku Evropské unie i národní politiky členských států.

Změna ve vedení Krajské agrární komory Ústeckého kraje

Datum: 9. 9. 2022

V úterý 6. září proběhla, po rezignaci Ing. Jaroslava Brožky na funkci jejího předsedy, volba nového, resp. nové předsedkyně. Stala se jí Ing. Hana Dufková.

Zobrazeno 1-5 ze 377

RSS output

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů