Krajská agrární komora Ústeckého kraje
KRAJSKÁ AGRÁRNÍ KOMORAÚsteckého kraje

Zprávy AK Děčín

Smutná zpráva

Datum: 12. 9. 2022

S lítostí oznamujeme, že 8. září 2022 zemřela ve věku 76 let paní Ing. Miluše Citová. Čest její památce.

Smutná zpráva

Datum: 23. 4. 2021

S lítostí oznamujeme, že zemřel dlouholetý funkcionář agrární komory, který působil nejen na okresech Děčín a Ústí na Labem, ale i na krajské a celostátní úrovni pan Ing. František Loudát, CSc. Čest jeho památce!

Plakát Stadice 2017

XIII. setkání zemědělců u památníku Přemysla Oráče

Datum: 3. 5. 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na XIII. setkání zemědělců Ústeckého kraje na úterý 16.5.2017 na Královské pole u památníku Přemysla Oráče .

Smuteční oznámení

Datum: 20. 1. 2017

S upřímnou lítostí sdělujeme zemědělské a lesnické veřejnosti, že naše řady opustil obětavý a spolehlivý spolupracovník, přítel a kamarád Ing. Libor V a n ě č e k, generální ředitel společnosti UNILES, a.s. se sídlem v Rumburku, viceprezident Agrární komory České republiky, člen představenstva Okresní agrární komory pro okresy Děčín a Ústí n.Lab.

Čest jeho památce!
Představenstvo Agrární komory
Děčín – Ústí n. Lab., z.s.

Informace o ustanovení AK Děčín - Ústí nad Labem, z.s.

Datum: 13. 10. 2016

V souvislosti s nabytím právní moci Usnesení Krajského soudu v Ústí n.L. ze dne
24.2.2016, č.j 68Cm320/2015-22 o zrušení Okresní agrární komory Děčín a Ústí n.L. a její
likvidaci předkládáme tuto informaci:

Kde roste kvalitní hovězí maso

Datum: 15. 9. 2016

Ve středu 14. září letošního roku proběhla v oblasti města Verneřice významná chovatelská akce. Jednalo se o mezinárodní konference spojená s výměnou zkušeností, jak chovat masná plemena skotu v podmínkách podhorských oblastí . Součástí akce byly ukázky chovu plemene Blonde ď Aquitaine Agrokomplexu Verneřice , spol. s r.o., který obhospodařuje 1630 ha převážně luk a pastvin, z toho 140 ha orné půdy převážně s výrobou ovsa.

Devatenáctý Koňský den na farmě Slavošov byl opět úspěšný

Datum: 30. 5. 2016

Devatenáctý Koňský den, který uspořádala firma NATURAL Agro s.r.o. Slavošov , byl opět úspěšný.
Zakladatelem tradice Koňských dnů ve Slavošově byl farmář a milovník koní pan Bohumil Ječmínek. Je tomu již 5 let, co na Slavošově pokračuje jeho dcera Lucie Pisingerová, obklopená dobrými spolupracovníky, kteří mají zájem o velké stádo koní se dobře starat.

STADICE    podvanácté

STADICE podvanácté

Datum: 20. 5. 2016

Již podvanácté bylo zorganizováno s finanční podporou Ústeckého kraje setkání zemědělců a mladé zemědělské a lesnické generace v den svátku Přemysla 16. května v areálu národního památníku Přemysla Oráče na Královském poli ve Stadicích - významného symbolu české státnosti. Setkání se již stalo tradicí. Zemědělci Ústeckého kraje spolu s mladou nastupující zemědělskou generací – posluchači odborných škol se zemědělským a lesnickým zaměřením si připomněli odkaz zakladatele přemyslovské dynastie a její podíl na historii zemědělství v regionu.

RSS output

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů