Krajská agrární komora Ústeckého kraje
KRAJSKÁ AGRÁRNÍ KOMORAÚsteckého kraje

CLLD

MAS České středohoří vyhlašuje novou výzvu

Datum: 1. 3. 2019

MAS České středohoří vyhlašuje svoji 2. výzvu. Tentokrát žadatelé mohou podávat svoje žádosti o podporu ve dvou opatřeních a to: Zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů a Podpora investic na založení nebo rozvoj nezemědělských činností. Výzva bude vyhlášena 7.3.2018. Najdete ji na webu https://www.mascs.cz/.

Výzvu v PRV vyhlašuje i MAS Sdružení Západní Krušnohoří

Datum: 29. 5. 2018

Předpokládané datum výzvy je 1. červen 2018. Sledujte web www.maskaszk.cz. Další informace info@maskaszk.cz nebo 737 177 432.

Vyhlášené výzvy místními akčními skupinami

Datum: 22. 5. 2018

Dovolujeme si upozornit, že z PRV lze čerpat podporu na projektová opatření nejen prostřednictvím žádostí, podaných SZIF, ale i prostřednictvím žádostí podaných na MAS.

Strategie komunitně vedeného rozvoje MAS Naděje o.p.s. - programový rámec Program rozvoje venkova

Datum: 21. 7. 2017

MAS Naděje o.p.s. má k realizaci svého programového rámce Program rozvoje venkova Ministerstvem zemědělství alokovanou částku téměř 17.7 mil. Kč. Ty by měly být rozděleny žadatelům prostřednictvím 4 fichí (příloha Základní přehled fichí).

Strategie komunitně vedeného rozvoje MAS Labské skály - programový rámec Program rozvoje venkova

Datum: 20. 7. 2017

MAS Labské skály má již první výzvu ze svého programového rámce Program rozvoje venkova uzavřenou. Další plánuje na prosinec 2017. V příloze naleznete znění programového rámce. V dokumentu naleznete oblasti, které MAS Labské skály v rámci realizace své strategie komunitně vedeného rozvoje bude podporovat.

RSS output

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů